,,

Burza, która została wysłana, by złamać Akmorka, będzie burzą, która go stworzy. Akmorki są wśród nas.

 

Bliza

O mnie

Mieszkam w Dobroszycach. Urodziłam się w 1979r. Występuję pod pseudonimami: Bliza, sensei Kate, Teofano, Łyna i Bernadetta. Jestem pisarką, poetką i malarką szczególnie – abstrakcjonistką. Piszę książki: romanse, kryminały, dramaty, bajki dla dzieci i podręczniki do nauki języków obcych. Uprawiam karate. Uczę przede wszystkim języka angielskiego i historii. Wymyśliłam AiUAD – system szkolnictwa, język i historię Akmorków. Akmorki to istoty długowieczne, żyjące wśród ludzi i posiadające Apparesski-duchy, które im służą.

 

Obrazy-abstrakcje maluję pod pseudonimem Bernadetta lub Łyna. Znajdują swoich właścicieli nie tylko w kraju, ale również w Niemczech, USA i na Białorusi. Do ich powstania stosuję przede wszystkim farby akrylowe i mieszane, perłowe i brokatowe.

 

Chętnie wezmę udział w Wieczorku Autorskim, aby przybliżyć Państwu swoją twórczość. Jeśli Państwo chcą zamówić książkę, obraz lub lekcję, proszę o kontakt.

 

Gdy uczę moich małych i dużych studentów – używam własnych wierszy i metod, które ułatwiają polubić i stosować przede wszystkim w mowie – wybrany język obcy.

Książki

Obrazy

kongur7719shan at amorki.pl legenda.o.lynie at wp.pl
669 536 207
Dobroszyce, Polska